+420 774 404 897
info@preklady-textu.cz
Logo Překlady text

Překlady němčiny

Německy se hovoří hned v několika státech – kromě Německa a Rakouska též ve Švýcarsku, Lucembursku, či Lichtenštejnsku, a i díky tomu je němčina vůbec nejčastějším mateřským jazykem v Evropské unii. Když k tomu připočteme fakt, že s naší republikou sousedí hned dva státy, kde je němčina úředním jazykem, je jasné, že překlady do němčiny a z němčiny jsou často žádanou službou.
Poptat německý překlad

Překlady z a do němčiny

Překlady z němčiny a do němčiny překládají naši profesionální kolegové, kteří jsou rodilými mluvčími a kolegové, kteří mají bohaté zkušenosti s oborem a textem, který chcete přeložit. Díky rozsáhlé síti spolupracovníků vám přeložíme širokou škálu textů:
soudní překlad (ověřený překlad s razítkem) dokumentů do němčiny a z němčiny – Zajistíme vám  také apostilu a superlegalizaci na Velvyslanectví
překlady právních dokumentů a soudních rozsudků do německého a z německého jazyka
odborný překlad různých typů textu z německého a do německého jazyka
překlad technických dokumentů, návodů, manuálů a jiné
překlady marketingových a reklamních textů
překlad farmaceutických a medicínských textů z němčiny a do němčiny
Poptat německý překlad

Cena překladu z a do německého jazyka

Stejně jako u dalších jazyků o ceně překladu z/do němčiny rozhoduje délka textu a o jaký typ překladu se jedná. Rádi vám připravíme kalkulaci na základě vaší poptávky.

Chci překlad němčiny, jak na to?

Poptávka německého překladu a nabídka

Zašlete nám poptávku na překlad do němčiny nebo z němčiny jednoduše online skrz náš webový formulář nebo nám ji můžete zaslat na náš email info@preklady-textu.cz. Naši kolegové vás budou obratem kontaktovat a zašlou vám cenovou nabídku na požadovaný překlad němčiny.

Dodání textu / dokumentu

Požadovaný text nám můžete zaslat emailem v různých formátech. Pokud se bude jednat o soudní překlad němčiny (ověřený překlad s kulatým razítkem), budeme od vás požadovat originální dokument nebo jeho notářsky ověřenou kopii (v případě potřeby můžeme notářskou kopii zajistit). Soudní překlad bude s dokumentem svázán.

Realizace německého překladu

Po odsouhlasení naší nabídky na překlad z nebo do německého jazyka a dodání požadovaného dokumentu k překladu, text zadáme ke zpracování a následně vám hotový překlad zašleme emailem nebo předáme v tištěné podobě. V případě soudního překladu vám dokumenty předáme buď osobně v naší kanceláři nebo vám pošleme poštou nebo kurýrem kamkoliv do světa.

Jak dlouho trvá překlad z němčiny a do němčiny?

Doba vyhotovení překladu z němčiny nebo do němčiny závisí na tom, jak dlouhý překlad bude. U kratších překladů to stihneme za dva pracovní dny nebo expresně do druhého dne.
Standardní termíny německých překladů:
1-7 normostran
2-3 pracovní dny
8-12 normostran
3-5 pracovních dní
13 a více normostran
Dle dohody
Termíny se můžou změnit v závislosti na jazykové kombinaci, odborné náročnosti textu, formát textu atd.
1 normostrana = 1800 znaků včetně mezer.

Doplňkové služby k německým překladům

Pokud budete potřebovat předložit dokument a jeho překlad v zahraničí, budete pravděpodobně potřebovat jeho legalizaci (apostila nebo superlegalizace).
Zajistíme vám apostilu
Zajistíme
vám apostilu
Více informací
Zajistíme vám superlegalizaci
Zajistíme vám
superlegalizaci
Více informací
Notářská kopie
Zajistíme notářskou kopii
Více informací

Poptávka německého překladu

Zajímá vás jakákoliv informace nebo cena německého překladu? Zašlete nám zprávu a odpovíme vám do dvou hodin.

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram