+420 774 404 897
info@preklady-textu.cz
Logo Překlady text

Doplňkové služby

Služby k překladům, apostile a superlegalizaci

Notářsky ověřená kopie

Zajistíme Vám notářsky ověřenou kopii vašich dokumentů. V případě, že listina se bude legalizovat (apostila nebo superlegalizace), zajistíme, aby notářskou kopii podepsal přímo notář nebo jeho kandidát, který má podpisový vzor na Ministerstvu Spravedlnosti ČR.
Poptat

Ověření podpisu u notáře

V případě, že potřebujete ověřit Váš podpis na listině za účelem překladu nebo její legalizaci (apostila nebo superlegalizace), zajistíme Vám ověření podpisu u notáře, se kterým spolupracujeme a sídlí v naší budově. Tím ušetříte čas a vše vyřídíte při jedné návštěvě naší kanceláři.
Poptat

Grafická úprava (DTP)

Máme vlastní reklamní a DTP studio s dlouholetou zkušeností v oblasti grafiky a online marketingem. Naší grafici vám zpracuji překlad do požadované grafiky a připraví požadovaný materiál k tisku nebo k jeho prezentaci. Nebo vám rádi navrhnou nový design vašich propagačních materiálů a prezentací.
Poptat

Zajištění výpisů od notáře nebo úřadů

Rádi za vás zajistíme různé výpisy jako jsou výpis z obchodního rejstříku u notáře, výpis z rejstříku trest nebo například i matriční dokumenty. Pro některé dokumenty bude potřeba úředně ověřená plná moc, vzor plné moci vám rádi poskytneme.
Poptat

Zasílání dokumentů v rámci ČR i do zahraničí

Vaše dokumenty vám rádi zašleme buď poštou v rámci celé ČR (doporučená pošta nebo poštovní služba EMS) nebo službou DHL Express do celého světa. S doručovací společnosti DHL Express máme výhodné nasmlouvané ceny, které vám rádi poskytneme.
Poptat

Poptávka doplňkových služeb

Zajímá Vás jakákoliv informace nebo cena služby? Zašlete nám zprávu a odpovíme Vám do dvou hodin.

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram