+420 774 404 897
info@preklady-textu.cz
Logo Překlady text

Překlad diplomů

Přeložíme váš diplom nebo vysvědčení

Potřebujete nechat Váš diplom soudně přeložit, ověřit a legalizovat pro použití v zahraničí?

Přeložíme Váš diplom z latinského nebo jiného jazyka do všech jazyků, včetně vyššího ověření a jeho legalizace.

Na základě dlouholeté zkušenosti s překladem diplomů pro studenty Univerzity Karlovy a jiných Univerzit v ČR, Vám nabízíme profesionální soudní překlad Vašeho diplomu a jeho legalizaci do zahraničí (Apostila a Superlegalizace). Vyřídíme za Vás všechna potřebná razítka na úřadech a ověření včetně Velvyslanectví tak, aby byl Váš diplom platný v zahraničí.

Může se jednat například o:

Akademické uznávání
Uznání vaší kvalifikace v zahraničí
Regulované povolání
Dalším typem uznávání kvalifikace je akademické uznávání, kdy se jedná o uznávání diplomů, kvalifikací nebo částí studijních programů domácí vysokoškolské instituce zahraniční vysokou školou. Všechny tyto certifikáty a dokumenty, na jejichž základě žádáte o uznání kvalifikace, by měly být přeloženy do příslušného jazyka a úředně ověřeny.
Některé vysoké školy ještě stále vydávají diplomy v latině. To sice působí honosně, ale praktické to není. Zvlášť proto, že na překlady z latiny do angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny a španělštiny nejsou v Česku dostatečné kapacity překladatelů. Proto máte jednodušší obrátit se na agenturu, která ví, kde je hledat a poradí Vám také, co vše můžete potřebovat. Zajistí Vám zmenšení, notářské ověření, případnou legalizaci na ministerstvech a překlad.
Pro uznání vaší kvalifikace v zahraničí je třeba nechat všechny potřebné certifikáty a dokumenty přeložit do příslušného jazyka a následně je úředně ověřit. Pokud se chystáte do ciziny za prací, budete s sebou potřebovat kromě osobních dokladů také ověřené doklady o dosaženém vzdělání a kvalifikaci. Patří sem například certifikáty z jazykových zkoušek a dokumenty o odborné způsobilosti.
Hodláte-li v některé členské zemi Evropské unie vykonávat tzv. regulované povolání, musíte požádat odpovědnou instituci v cílové zemi o uznání kvalifikace. Uznávacími orgány bývají příslušná ministerstva, v jejichž působnosti je dotyčná činnost regulována, nebo i profesní komory.
Poptat překlad

Překlad diplomů z latiny

Diplomy vydané v latinském jazyce jsou zejména diplomy Univerzity Karlovy –III. Lékařská fakulta – obory týkající se medicíny. Zajistíme Vám překlad těchto diplomů do českého, anglického, německého, francouzského, italského a španělského jazyka. Zajistíme Vám také jeho notářskou kopii a zmenšení na velikost A4 na papír o hmotnosti 200 g. Pokud potřebujete Váš diplom použít v zahraničí, zajistíme Vám vyšší ověření na Ministerstvu školství ČR a legalizaci (Apostila a Superlegalizace) a opatříme Váš diplom všemi potřebnými razítky. V případě, že budete potřebovat Superlegalizaci, dokončíme celý proces až po razítka příslušného Velvyslanectví.

Dodatky k diplomům neboli “Supplement of Diploma” se vydávají v českém a anglickém jazyce. Zajistíme Vám jejich překlad do ostatních jazyků včetně notářské kopie a následně je opatříme vyšším ověřením a legalizací (Apostila nebo Superlegalizace) tak, aby byly platné a uznané v zahraničí.

Nemáte čas čekat v ČR na dokončení celého procesu překladu a jeho legalizaci? Nevadí, notářskou kopii uděláme na počkání a Vy si můžete vzít originál s sebou a vycestovat, následně Vám pošleme přeložené a ověřené dokumenty (Diplom nebo Supplement). Dokumenty odesíláme přes Českou poštu s.p. nebo přepravní společností jako jsou Aramex nebo DHL.

Překlad diplomu z českého nebo jiného jazyka

Máte diplom v českém nebo jiném jazyce (kromě latiny)? Zajistíme Vám překlad Vašeho diplomu do všech potřebných jazyků. Zajistíme Vám také jeho notářsky ověřenou kopii. Pokud potřebujete Váš diplom použít v zahraničí, zajistíme Vám jeho vyšší ověření a legalizaci (Apostila a Superlegalizace) a opatříme diplom potřebnými úředními razítky. V případě, že budete požadovat Superlegalizaci, zajistíme Vám celý proces i s razítkem Velvyslanectví příslušné země.

Nemáte čas čekat v ČR na dokončení celého procesu překladu a jeho legalizaci? Nevadí, notářskou kopií uděláme na počkání a Vy si můžete vzít originál s sebou a vycestovat, následně Vám pošleme přeložené a ověřené dokumenty (Diplom nebo Supplement). Dokumenty odesíláme přes Českou poštu s.p. nebo přepravní společností jako jsou Aramex nebo DHL.

Doplňkové služby k překladům diplomů a vysvědčení

Zajistíme vám apostilu
Zajistíme
vám apostilu
Více informací
Zajistíme vám superlegalizaci
Zajistíme vám
superlegalizaci
Více informací
Notářská kopie
Zajistíme notářskou kopii
Více informací
zašleme Vám dokumenty poštou

Nejste z Prahy nebo potřebujete vycestovat? Nevadí!

Své dokumenty nám můžete zaslat poštou na naší adresu v Praze a stejně tak Vám je pošleme zpět na vámi určenou adresu. Spolupracujeme a máme výhodně nasmlouvané ceny s kurýrní společností DHL Express a dokumenty vám můžeme zaslat kamkoliv ve světě.
Pošta

Poptávka diplomu a vysvědčení

Zajímá Vás jakákoliv informace nebo cena překladu? Zašlete nám zprávu a odpovíme Vám do dvou hodin.

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram