Studium v zahraničí

Váš diplom opatříme Apostilou nebo superlegalizací včetně překladu tak, aby byl Váš dokument platný v zahraničí.

Chystáte se za studiem do zahraničí?
Dokončili jste svá studia v ČR a přejete si rozšířit své znalosti v navazujícím studiu?

Pro studium v zahraničí budete předkládat dokumenty. Podle typu země budete potřebovat na dokumentech vyřídit Apostilu nebo Superlegalizaci.

S Apostilou a Superlegalizací Vám rádi pomůžeme

  • Máme dlouholetou zkušenost s vyřizováním legalizačních razítek.

  • Pracujeme s velkým počtem externích soudních překladatelů.

  • Žádný dokument pro nás není překážkou při legalizaci.

  • Zajistíme Vám kompletní dodání všech potřebných dokumentů, ve správném čase a ve správné kvalitě, kterou očekáváte.

  • Jsme profesionálové ve svém oboru.

Zajistíme Vám legalizaci (Apostila/Superlegalizace) na originále Vašeho dokumentu, následně zajistíme soudní překlad v jazyce, který je úředním jazykem pro požadovanou zemi a zajistíme Vám legalizaci (Apostila/Superlegalizace) soudního překladu.

Dokumenty pro práci v zahraničí

Může se například jednat o:

  • Vysokoškolský diplom nebo Vaše středoškolské vysvědčení,
  • Dodatek k vysokoškolskému diplomu,
  • Výpis z rejstříku trestů,
  • Plná moc s ověřeným podpisem pro zastupování na konkrétním Velvyslanectví (pokud by byla potřeba Plná moc, budeme Vás včas informovat o jejím dodání a na email Vám zašleme vzor Plné moci).

Vysokoškolský diplom nebo středoškolské vysvědčení
se dodává v originále přímo do našich rukou. Zajistíme Vám od těchto dokumentů vždy notářské kopie, aby nedošlo k poškození Vašich vysvědčení nebo diplomů.

Dodatek k vysokoškolskému diplomu
je většinou vystaven ve dvou jazycích. Jak v českém jazyce, tak v anglickém jazyce. Pokud je pro Vás a Vaše budoucí studium angličtina na Dodatku dostačující, pak Vám můžeme vyřídit pouze legalizaci dodatku (Apostilu / Superlegalizaci). Pokud budete požadovat pro své studium jiný jazyk, zajistíme Vám soudní překlad dodatku a kompletní legalizaci Vašeho dokumentu. Dodatek je dodáván stejně jako Diplom v originále a my Vám zajistíme notářskou kopii, abychom Vám originál mohli vrátit zpět nepoškozen.

Výpis z rejstříku trestů
(ne vždy je pro další studium vyžadován) je potřeba vyzvednout na Rejstříkovém soudě. Je to z důvodu toho, aby bylo možné dokument legalizovat. Dokument za Vás můžeme vyřídit na soudě my na základě ověřené Plné moci, kterou na požádání zašleme na Váš email. Správní poplatek je na soudě 100,- a pokud jste občanem České republiky, Výpis dostanete na počkání.

Vše ostatní nechejte na nás. Odevzdáme Vám hotové, kompletně připravené a zlegalizované dokumenty.

Dokumenty k nám můžete zaslat poštou nebo se zastavit osobně u nás v kanceláři. Není potřeba si předem domlouvat schůzku.

Pokud dokumenty přijdou poštou, budeme Vás po jejich příchodu ihned informovat, že Vaše dokumenty jsou v pořádku a zahájíme legalizaci (Apostilu/Superlegalizaci) Vašich dokumentů. Vše kompletní Vám pak odevzdáme. Záleží na Vás, jaký způsob dodání zvolíte a co Vám bude nejvíce vyhovovat.

Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám odpovíme na všechny Vaše dotazy a legalizaci (Apostilu / Superlegalizaci) vyřídíme za Vás.