+420 774 404 897
info@preklady-textu.cz
Logo Překlady text

Úřední (soudní) překlad rodného listu, apostila a superlegalizace

Rodný list je matriční dokument, který vám vydá matriční úřad města nebo obce, ve kterém se osoba, která žádá o vydaní rodného listu, narodil/a.
Žádost o rodný list můžete podat osobně nebo někdo z vaší blízké rodiny (rodiče, sourozenci). Zároveň může požádat o vydání rodného listu cizí osoba, a to na základě plné moci s ověřeným podpisem u notáře nebo na České poště.


Rodný list budete potřebovat při mnoha úředních jednáních jako jsou například svatba, žádost o občanský průkaz atd. Pokud se chystáte do zahraničí, budou po vás požadovat rodný list například při sňatku v zahraničí nebo při žádosti o povolení k pobytu nebo k založení společnosti atd.

Úřední (soudní) překlad rodného listu vám zajistíme do mnoha jazyků dle vašeho požadavku. Soudní překlad se vždy sváže k originální listině, nebo k její notářsky ověřené kopii, kterou vám také zajistíme.
Poptat

Cena úředního (soudního) překladu rodného listu

Cena úředního překladu se odvíjí od toho, do jakého jazyka překlad požadujete a zda jsou jeho součástí i legalizační razítka. Zašlete nám online poptávku, cenu vám rádi sdělíme obratem a zdarma.
Poptat

Apostila nebo superlegalizace rodného listu

V případě, že si budete přát zajistit apostilu nebo superlegalizaci rodného listu, je zapotřebí, aby váš dokument nebyl vydán před rokem 2001 a byl ve formátu A4 (nikoliv stará knížka). Pokud budete požadovat apostilu na notářskou kopii rodného listu, pak to lze zajistit i z rodného listu, který je vydán před rokem 2001 a má starý formát dokumentu. Apostilu i superlegalizaci rodného listu vám kompletně zajistíme.
Poptat

Chci úřední (soudní) překlad rodného listu, případně apostilu nebo superlegalizaci, jaký je postup?

Rodný list nám můžete doručit osobně do naší kanceláře v Praze, nebo nám ho můžete zaslat poštou na naši adresu (viz kontakt). Do obálky prosím vložte lístek s kontaktem na vás a krátkou informaci o tom, co požadujete (překlad, apostila, superlegalizace atd.). Po obdržení vašeho rodného listu vám zašleme informaci a zajistíme úřední překlad a případně apostilu nebo superlegalizaci, následně vám rodný list předáme osobně nebo zašleme poštou na požadovanou adresu.

Doplňkové služby

Notářská kopie
Notářsky ověřená kopie dokument
Více informací
apostila
Apostila a superlegalizace dokumentů
Více informací

Poptávka na překlad rodného listu / aspostila a superlegalizace

Zajímá Vás jakákoliv informace nebo ceny překladu nebo legalizaci? Zašlete nám zprávu a odpovíme Vám do dvou hodin.

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram