+420 774 404 897
info@preklady-textu.cz
Logo Překlady text

Apostila

Legalizace českých dokumentů ze zahraničí
Jak dlouho překlad trvá
Nemusíte jezdit do ČR, apostilu vám zajistíme
Zašleme k vám kurýra, který dopraví vaše dokumenty do ČR. Po vyřízení vám je zašleme zpět do zahraničí.
Korektura textu
Pomůžeme vám a vše
vyřídíme za vás
Poradíme vám, jak správně dokumenty připravit a následně za vás i vše vyřídíme.
Profesionálové v oboru překladu
Máme dlouholeté zkušeností
a víme jak na to
Apostilu dokumentů do zahraničí provádíme od roku 1995 a máme s tím bohaté zkušenosti.

Apostila (nebo-li apostille) - vyšší ověření listin do zahraničí

Apostila dokumentů, která je nezbytná při použití úředních listin v zahraničí, se vždy provádí ve státě, který dokumenty vydal. Pouze tyto úřady totiž mohou ověřit, že je dokument platný a nejedná se o padělek.

Jsem v zahraničí a potřebuji apostilu

Pro jednání se zahraničními úřady je třeba, aby dokumenty měly vyšší ověření. Komplikace nastává v případě, že se nacházíte v zahraničí. Pro legalizaci je nezbytné navštívit úřady v České republice – zastupitelské úřady v cizině totiž ověření neprovádějí. Díky tomu, že apostilu je možné vyřídit v zastoupení, vám můžeme ušetřit čas i náklady a apostilu pro vás zajistit.
informace
Pokud potřebujete nechat vystavit dokument na úřadě v ČR (výpis z rejstříku trestů, matriční dokument nebo jakékoliv potvrzení či výpis) a jste v zahraničí, stačí nám zaslat plnou moc s ověřeným podpisem velvyslanectví ČR a my už za vás vše zařídíme. Vzor plné moci vám rádi na požádání zašleme.
Poptat apostilu

Jak získání apostily probíhá?

legalizace dokumentu první krok
Zašleme k vám kurýra
Zašleme k vám kurýra, který vyzvedne vaše dokumenty a dopraví je bezpečně do ČR.
legalizace dokumentu druhý krok
Zajistíme potřebnou apostilu v ČR
V ČR zajistíme kompletní proces apostily tak, aby byl u vás uznán.
legalizace dokumentu první krok
Hotové dokumenty vám zašleme zpět
Jakmile budou dokumenty připraveny, zašleme vám je kurýrní službou DHL zpět na vámi určenou adresu.
Celý proces je pro vás úplně jednoduchý. Spojte se s námi a společně probereme, co konkrétně potřebujete vyřídit a jak dlouho bude zajištění apostily trvat. Poradíme vám, jaké dokumenty si pro získání apostily připravit. Následně k vám pošleme kurýra DHL Express, který požadované dokumenty vyzvedne. Vše ostatní je pak už na nás. Zajistíme pro vás vše potřebné a ověřené dokumenty vám poté zašleme zpět. Vy tak nemusíte cestovat do Česka a trávit dlouhé hodiny na úřadech. Díky našim zkušenostem je navíc celý proces rychlejší a můžete se spolehnout na to, že vše bude vyřízeno bez potíží.

Zajistíme vám apostilu

Jaké státy uznávají apostilu?

Apostila jako jednodušší způsob legalizace listin je uznávána státy, které podepsaly Úmluvu o apostile, tzv. Haagskou úmluvu. Vedle států Evropské unie vám apostila stačí i do dalších evropských zemí jako je Norsko, Velká Británie, Švýcarsko, Ukrajina či Island. Ověření apostilou akceptují i další země včetně USA, Turecka, Indie, Austrálie nebo Mexika.

Kompletní a aktuální seznam zemí, které jsou součástí Haagské úmluvě, naleznete zde.
Poptat apostilu

Kolik stojí vyřízení apostily?

Platba za zajištění apostily na dálku se provádí bankovním převodem. Celkovou cenu za vyřízení legalizace a zaslání do zahraničí ovlivňuje řada faktorů, jako je například počet listin, které se budou legalizovat, či do jaké země se budou legalizované dokumenty zasílat. Kontaktujte nás –rádi zodpovíme veškeré dotazy a připravíme pro vás kalkulaci.

Poptávka - apostila ze zahraničí

Zajímá vás jakákoliv informace nebo cena apostily? Zašlete nám zprávu, odpovíme do dvou hodin.

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram