+420 774 404 897
info@preklady-textu.cz
Logo Překlady text

Konsekutivní tlumočení

Při obchodních jednáních, školeních, seminářích atd.

Kdy je třeba konsekutivní tlumočení?

Konsekutivní tlumočení je druh tlumočení, který se velmi často využívá při obchodních jednáních, školeních, seminářích, či na oficiálních státních návštěvách. Díky tomu se obvykle obejde bez tlumočnické techniky.
Poptat tlumočníka
Soudní překlad

Co je to konsekutivní tlumočení?

Konsekutivní tlumočení probíhá tak, že řečník během své promluvy dělá pauzy, během kterých tlumočník překládá. Tlumočení tak probíhá po větách, či kratších částech. Vzhledem k tomu, že řečník mluví s pauzami, má tlumočník více času na překlad, který je tak stylisticky kvalitnější než při simultánním tlumočení. Na druhou stranu ale řečník musí předem počítat s tím, že bude muset dělat pauzy pro tlumočníka.
Překlad textu

Kolik za konsekutivní tlumočení zaplatím?

Cenu za tlumočnické služby stanovujeme až poté, co obdržíme konkrétní poptávku. Výslednou cenu za konsekutivní tlumočení ovlivňuje řada faktorů jako je například délka a místo tlumočení, náročnost tématu tlumočení, či náklady na dopravu, stravu, či ubytování tlumočníka. Proto nás kontaktujte a my vám připravíme kalkulaci.

Chci tlumočníka na konsekutivní tlumočení – jaký je postup?

Pokud potřebujete konsekutivní tlumočení, určitě se nám ozvěte. Z našich spolupracovníků vybereme takového tlumočníka, který má potřebné jazykové a případně i odborné znalosti. Zakládáme si na kvalitě našich služeb, takže vám v případě zájmu poskytneme reference našich tlumočníků.
Poptat tlumočníka

Poptávka tlumočení

Zajímá Vás jakákoliv informace nebo cena tlumočníka? Zašlete nám zprávu a odpovíme Vám do dvou hodin.

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram