+420 774 404 897
info@preklady-textu.cz
Logo Překlady text

Tlumočení

Zajistíme vám tlumočníka dle vašich potřeb

Jaké jsou druhy tlumočení a jak to probíhá?

Existuje hned několik typů tlumočení, přičemž každý je trochu jiný a hodí se pro jinou příležitost. Běžně poskytujeme následující typy tlumočení:
Soudní tlumočení

Soudní
tlumočení

Tlumočení na úřadech a soudních stáních, kde je potřeba soudem jmenovaný tlumočník
Více informací
Simultánní tlumočení

Simultánní tlumočení

Tlumočení, kdy současně mluví řečník a tlumočník překládá
Více informací
Konsekutivní tlumočení

Konsekutivní tlumočení

Řečník během své promluvy dělá pauzy, během kterých tlumočník překládá
Více informací

Kdy mohu využít služby tlumočníka?

Prakticky v jakémkoliv případě. Naši tlumočníci jsou využíváni při konferencích, přednáškách, školeních, na jednáních, společenských a kulturních akcích či při úředních jednáních, svatbách nebo u soudů a v řadě dalších situací. Tlumočnické služby poskytujeme kdekoliv na území České republiky.

S jakými tlumočníky spolupracujeme?

Kvalita našich služeb je pro nás velice důležitá, proto spolupracujeme s ověřenými tlumočníky, jejichž reference vám můžeme na požádání dodat. Po zadání poptávky vybíráme pro naše klienty takové tlumočníky, kteří mají potřebné jazykové i odborné znalosti.
Poptat tlumočníka

Jaké jazyky tlumočíme?

Tlumočení poskytujeme do více než 40 jazyků. Nejčastěji tlumočíme z angličtiny, němčiny a španělštiny, ale zkušenosti máme i s dalšími jazyky, jako je francouzština, ruština, ukrajinština, arabština či čínština a další.
Poptat tlumočníka

Chci tlumočníka – jaký je postup?

Pokud chcete využít naše tlumočnické služby, ozvěte se nám. Zakázky na tlumočení řešíme individuálně tak, aby se na nic nezapomnělo a vše proběhlo tak, jak má. Na začátek je dobré si ujasnit, jak dlouho bude tlumočení trvat, jaké jsou nároky na odbornost tlumočníka (např. při odborných konferencích) či zda bude mít tlumočník zajištěnou dopravu, stravu anebo nocleh.

Jaká je cena za tlumočníka?

Vzhledem k tomu, že požadavky na tlumočení se od sebe značně liší, cenu za tlumočení stanovujeme až po obdržení konkrétní poptávky. Obecně se cena uvádí za hodinu tlumočení, do kterého se započítávají i přestávky, přerušení akce a doprava tlumočníka na místo konání. Cena za tlumočení se odvíjí od mnoha faktorů, jako je:

● druh tlumočení (konsekutivní, simultánní, soudní)
● kombinace jazyků
● náročnost tématu tlumočení
● délka a místo tlumočení
● případné náklady na tlumočnickou techniku
● náklady na dopravu, ubytování a stravování tlumočníka


Poptávka tlumočení

Zajímá vás jakákoliv informace nebo cena tlumočníka? Zašlete nám zprávu, odpovíme do dvou hodin.

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram