+420 774 404 897
info@preklady-textu.cz
Logo Překlady text

Export zboží do zahraničí

Zajistíme vám potřebná razítka na dokumentech
Jak dlouho překlad trvá
Ušetřete si čas, nervy 
a námahu
Nemusíte stát dlouhé fronty na úřadech a přizpůsobovat se otvírací době každého úřadu.
Korektura textu
Pomůžeme vám a vše
vyřídíme za vás
Poradíme vám jak správně dokumenty připravit a následně vše za vás vyřídíme. 
Profesionálové v oboru překladu
Máme dlouholetou zkušenost a víme jak na to
Legalizaci dokumentů do zahraničí provádíme od roku 1995 a máme s tím bohaté zkušenosti.

Export zboží do zahraničí - legalizace dokumentů

Chystáte-li se vyvážet svoje zboží do zahraničí, určitě se to neobejde bez zařizování nejrůznějších oprávnění a dalších dokumentů, které země požadují. Pro export je nutné nejen mít veškerá povolení, či certifikáty, ale často je třeba, aby byly tyto listiny legalizované.

Jaké dokumenty budu pro export zboží potřebovat?

Podmínky, za jakých je do různých zemí možné dovážet zboží, má každý stát stanoveny různě. Vždy tedy záleží na tom, kam chcete zboží vyvážet a jaké podmínky a požadavky daná země má – různé země totiž chtějí různé dokumenty.
Nejčastěji jsou požadovány následující dokumenty:

- Certifikát o původu vyváženého zboží,
- Certifikát o originálu vyváženého zboží (Certificate of Origin),
- Faktura vystavená k vývozu zboží (Commercial Invoice),
- Potvrzení z Celní správy,
- Seznam balení (Packing List),
- Nákladní list (Bill of Landing) ,
- Pro Forma faktura (Pro Forma Invoice),
- Akreditiv (Letter of Credit),
- Průvodní dopis k vyváženému zboží.

Při vyšším ověřování dokumentů pro export zboží vždy volíme individuální přístup a každou zakázku konzultujeme s Hospodářskou obchodní komorou pro Českou republiku, aby vše proběhlo hladce a bez komplikací.
informace
Pokud si potřebujete nechat vystavit dokument na úřadě v ČR (Výpis z obchodního rejstříku nebo podobné) a jste v zahraničí nebo nemáte možnost zajistit si dokument sami, stačí nám zaslat plnou moc s ověřeným podpisem bud' u notáře v ČR nebo na Velvyslanectví ČR v zahraničí a my vše zařídíme za vás (pro vystavení výpisu z obchodního rejstříku není vyžádaná plná moc). Vzor plné moci vám rádi na požádání zašleme.
Zajistíme vám apostilu

Potřebuji pro vývoz zboží superlegalizaci nebo apostilu?

Je nutné se řídit požadavky dané země a informovat se, zda je vyšší ověření v podobě apostily nebo superlegalizace požadováno. S vyřizováním apostily a superlegalizace vám rádi pomůžeme. Stačí nám dodat originály potřebných dokumentů a my zařídíme jejich legalizaci, abyste mohli listiny bez obav používat.

Pro vyšší ověřování listin je někdy nutná plná moc s ověřeným podpisem, abychom vás mohli zastupovat na konkrétním velvyslanectví. V takovém případě vás o této skutečnosti budeme včas informovat a k dispozici máme i vzor plné moci, který vám zašleme.
Poptat vyřízení dokumentů

Potřebuji vyřídit legalizaci pro export do více zemí

Chystáte-li se vyvážet zboží do více zemí najednou, samozřejmě to vyžaduje více papírování a také je třeba věnovat pozornost tomu, jaké dokumenty a jakou míru legalizace jednotlivé státy požadují. Vyšší ověření za vás můžeme vyřídit, díky čemuž se vyhnete návštěvě hned několika úřadů, a navíc se můžete spolehnout na to, že vše bude vyřízeno tak, jak má a vaše dokumenty budou v pořádku.
zašleme Vám dokumenty poštou

Nejste z Prahy nebo potřebujete vycestovat? Nevadí!

Vaše dokumenty nám můžete zaslat poštou na naší adresu v Praze a stejně tak vám je pošleme zpět na vámi určenou adresu. Spolupracujeme a máme výhodně nasmlouvané ceny s kurýrní společností DHL Express a dokumenty vám můžeme zaslat kamkoliv ve světě.
Pošta

Poptávka - vyřízení dokumentů za účelem vývozu zboží do zahraničí

Zajímá vás jakákoliv informace nebo cena apostily nebo superlegalizace? Zašlete nám zprávu a odpovíme vám do dvou hodin.

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram