+420 774 404 897
info@preklady-textu.cz
Logo Překlady text

Anglický jazyk

Překlad do anglického jazyka

Angličtina

Překlad z češtiny do angličtiny nebo naopak z angličtiny do češtiny je vůbec tím nejžádanějším, co naši klienti požadují. Ostatně není se čemu divit, protože angličtina je nejrozšířenějším jazykem a používá se jako globální komunikační jazyk. Anglicky se zkrátka domluvíte všude, a to nejen na zemi, ale i ve vzduchu – anglický jazyk je totiž také tzv. vzdušným jazykem, tedy jazykem, ve kterém musí umět komunikovat piloti letadel.
Poptat překlad z/do anglického jazyka
Překlad textu

Překlady z/do angličtiny

Anglický překlad pro vás provádí překladatel, kterým je rodilým mluvčím. Obrátit se na nás můžete s překladem různých typů dokumentů a textů jako například:

Cena překladu z/do angličtiny

Kolik za překlad do angličtiny zaplatíte závisí na tom, jak dlouhý bude přeložený text. Cenu stanovujeme podle počtu normostran výsledného překladu a také podle typu překladu. U odborných textů si neúčtujeme si příplatky za odbornost. Na přehledný ceník se podívejte zde a v případě, že máte zájem o kalkulaci, neváhejte nás kontaktovat.
Pokud budete soudní překlad potřebovat předložit v zahraničí, budete pravděpodobně potřebovat jeho legalizaci (apostila nebo superlegalizace).

Doplňkujicí služby k soudním překladům

Zajistíme vám apostilu

Zajistíme
vám apostilu

Více informací
Zajistíme vám superlegalizaci

Zajistíme vám
superlegalizaci

Více informací
Notářská kopie

Zajistíme vám
notářskou kopii

Více informací
zašleme Vám dokumenty poštou

Zašleme Vám dokumenty poštou

Více informací

Poptávka překladu z/do anglického jazyka

Zajímá Vás jakákoliv informace či cena překladu?
zašlete nám zprávu a odpovíme Vám v co nejrychlejší době.

Notice: Undefined index: title in /www/doc/www.preklady-textu.cz/www/wp-content/plugins/contact-form-7/includes/contact-form-functions.php on line 206
[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram