00420774404897
info@preklady-textu.cz
Logo Překlady text

تصديق أبوستيل

تصديق المستندات التشيكية لاستعمالها خارج البلاد
Jak dlouho překlad trvá
وفر وقتك، أعصابك وطاقتك واترك كل شيئ لنا
تجنب الوقوف في الدور الطويل في الدوائر الحكومية ومعالجة الموظفين والالتزام بأوقات دوام كل دائرة حكومية.
Korektura textu
سنساعدك بتحضير المستندات ونقوم بكل الاجراءات اللازمة
سنساعدك في كيفية تجهيز المستندات اللازمة ومن ثم نقوم بإجراء جميع التصديقات اللازمة لمستنداتك بدلاً عنك وأنت في راحة منزلك.
Profesionálové v oboru překladu
لدينا خبرة طويلة في مجال تصديق المستندات ونعرف كيف نقوم بذلك
اننا نقوم بتصديق المستندات لمختلف أنحاء العالم منذ عام ١٩٩٥ ولدينا الكثير من الخبرة في هذا المجال.

خدمات التصديق

Další služby

تصديق أبوستيل للمستندات التشيكية

اذا كنت تخطط للسفر أو لإستعمال مستنداتك خارج البلاد، ستبدأ رحلتك بالدوائر الحكومية للحصول على المصادقة العليا أبوستيل.

ما هو الأبوستيل؟

الأبوستيل هو مصادقة عليا على الوثيقة أو المستند والتي تثبت صحتها. يصادق الأبوستيل على صحة الختم والتوقيع المدرج على الوثيقة، واذا كان الموظف المسؤول الذي أصدر هذه هو الوثيقة مؤهل ولديه الحق في اصدارها. تقوم بالمصادقة العليا أبوستيل دوائر حكومية عدّة، وذلك حسب نوع الوثيقة والختم السابق والجهة التي أصدرت هذه الوثيقة. في بعض الأحيان، يجب تصديق الوثيقة من أكثر من جهة، حتى تتم المصادقة العليا أبوستيل.
ستحتاج للمصادقة العليا أبوستيل في حالات عديدة مثل العمل أو الزواج في الخارج أو الدراسة خارج البلاد أو توكيل أي شخص في الخارج. 

لكي تستطيع ابراز مستنداتك في الخارج، يجب أن تحتوي المستندات على مصادقة عليا. أحد أنواع هذه المصادقات العليا هو الأبوستيل، أما النوع الثاني من المصادقة العليا هو التصديق من السفرات.
Zajistíme vám apostilu

ما هي الدول التي تعترف بالمصادقة العليا أبوستيل؟

تعترف بالمصادقة العليا أبوستيل الدول التي وقعت اتفاقية لاهاي (Haag). مثل دول الاتحاد الأوروبي والنروج والمملكة البريطانية وسويسرا وتركيا وأستراليا وأمريكا والسعودية والكثير من البلاد.

ستجدون لائحة الدول الموقعة على اتفاقية لاهاي هنا
Poptat apostilu

كيفية الحصول على تصديق أبوستيل

Ověření listin a následnou apostilu vždy provádí úřady země, ze které dané listiny pocházejí. Ověřovací proces u apostily končí na úrovni ministerstva nebo notářské komory. Originál dokumentu je opatřen apostilní doložkou a následně je proveden jeho soudní překlad do požadovaného jazyka. V praxi to znamená, že je třeba navštívit hned několik úřadů a strávit tam spoustu času.

Díky tomu, že vyšší ověřování dokumentů nemusí zařizovat vlastník dokumentů, můžeme vše vyřešit za vás. Máme bohaté zkušenosti s ověřováním listin pro celou řadu států. Vy si tak můžete být jisti, že na úřadě budou mít vše potřebné pro úspěšnou legalizaci dokumentů a vše proběhne tak, jak má.
informace
Pokud si potřebujete nechat vystavit dokument na úřadě v ČR (výpis z rejstříku trestů, matriční dokument nebo jakékoliv potvrzení či výpis) a jste v zahraničí nebo nemáte možnost zajistit si dokument sami, stačí nám zaslat plnou moc s ověřeným podpisem buď od notáře v ČR nebo na velvyslanectví ČR v zahraničí a my vše zařídíme za vás. Vzor plné moci vám rádi na požádání zašleme.
Zajistíme vám superlegalizaci

Jste v zahraničí a potřebujete na českých úřadech získat apostilu? 
Pomůžeme vám!

Více o apostile ze zahraničí
Pokud se nacházíte v zahraničí a potřebujete zajistit apostilu na českých dokumentech v ČR, rádi vám s tím pomůžeme a vše za vás zajistíme.

Naši klienti nejčastěji řeší následující situace:

Svatba v zahraničí
Svatba v zahraničí, svatba s cizincem
Více informací
Export zboží do zahraničí
Export zboží do zahraničí
Více informací
Studium v zahraničí
Studium v zahraničí
Více informací
Plná moc do zahraničí
Plná moc určená osobě v zahraničí
Více informací
Práce v zahraničí
Práce v zahraničí
Více informací
Samozřejmě vám rádi pomůžeme i s dalšími situacemi a poradíme vám, jaké dokumenty si k vyššímu ověření připravit.

Kolik stojí apostila?

Cena za apostilu se odvíjí od toho, jaké dokumenty je třeba legalizovat a pro jaký stát se ověření provádí. Na úřadech je nutné počítat se správními poplatky. V našem ceníku naleznete ceny za zajištění apostily, nebo nám napište a my pro vás připravíme kalkulaci.
zašleme Vám dokumenty poštou

Nejste z Prahy nebo potřebujete vycestovat? Nevadí!

Své dokumenty nám můžete zaslat poštou na naší adresu v Praze a stejně tak Vám je pošleme zpět na vámi určenou adresu. Spolupracujeme a máme výhodně nasmlouvané ceny s kurýrní společností DHL Express a dokumenty vám můžeme zaslat kamkoliv ve světě.
Pošta

Poptávka - Apostila

Zajímá vás jakákoliv informace nebo cena apostily? Zašlete nám zprávu, odpovíme do dvou hodin.